Android Games 

Gotowy na przygodę? Poznaj grę Klondike!
Epicka gra przygodowa na długie wieczory

Facebook  Sprawdzaj nowości na Facebooku

Czas przygody!
Gra Klondike

 

Przygodowa gra online – poznaj Klondike!

Dobra przygoda zawsze znajdzie wiernych odbiorców. Nie inaczej było w przypadku Klondike. W chłopca, który stawia czoła wielu niebezpieczeństwom, wcieliło się już wielu graczy z całego świata. Mówimy tutaj o milionach unikalnych użytkowników! Chcesz stać się jednym z nich? Świetnie, bo właśnie tutaj czeka na Ciebie gra Klondike! To bardzo dobry pomysł na długi wieczór i leniwą, spokojną rozgrywkę.

 

Polegaj na ogromnej społeczności

Gra Klondike przypadła do gustu milionom. Takie zainteresowanie pozwoliło stworzyć ogromną społeczność, która dzieli się wrażeniami z rozgrywki oraz pomaga w rozwiązywaniu poszczególnych problemów. Już dziś możesz stać się częścią tego świata – wystarczy, że zalogujesz się do gry!

Szukaj nowych tytułów na forum!

Android Games to miejsce pełne inspiracji i ciekawych pomysłów. Tutaj szybko znajdziesz grę, która wciągnie Cię na długi czas. Co więcej, Ty także możesz polecać swoje ulubione gry. Dziel się spostrzeżeniami i bądź częścią tej fenomenalne społeczności! Po prostu warto.

 

79% Użytkowników grało w Klondike

44% Użytkowników codziennie loguje się do Klondike

86% Użytkowników ma konto na Klondike

 

Opinie użytkowników forum

Przygodę z Klondike zacząłem jakiś czas temu – namówił mnie kolega. Obaj pracujemy w tej samej firmie, w takich samych godzinach. Codziennie mówił, że taka gierka nie przeszkadza mu w oglądaniu filmów przed zaśnięciem i rzeczywiście, mam tak samo. Gra pozwala się odprężyć, nie jest wymagająca, ale za to bardzo wciąga – jak dla mnie świetny tytuł.

Szymon K-S

 
Dołącz do środowiska graczy! Setki tytułów na wyciągnięcie ręki!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Android Games
Projekt wdrożony przez Mateusza Kozłowskiego

Android Games Gry na Przeglądarkę
Zobacz też Klondike, gry farma, gry do pobrania.