Android Games 

Portal Android Games. Zobacz artykułu o najlepszych grach mobilnych
Setki artykułów o najnowszych grach

Facebook  Sprawdź nas na Facebook'u

Sprawdź to!
Gry farma!

 

Gry na telefon – Co musisz wiedzieć?

Każdego dnia spędzamy dziesiątki minut, czekając w poczekalniach, czy na przystankach. Umil sobie czas i sprawdź gry mobilne, które nie pozwolą Ci się nudzić. Tysiące gier i poradników tylko tutaj! Nieważne, czy jesteś fanem gier strategicznych, MMO, wyścigów, czy może gier akcji. Gwarantujemy Ci, że w naszych rekomendacjach znajdziesz propozycje, które zajmą Ci wiele godzin!

 

Jak zdobyć energię w Klondike?

Niezależnie, jaką akcję chcesz wykonać, niezbędne jest wykorzystanie energii. Z tego powodu jej poziom spada niewyobrażalnie szybko. Zobacz nasze rady, w jaki sposób możesz odzyskać energię! Sposobów jest bardzo dużo, dlatego krótko każdy opisaliśmy. Rzuć okiem już teraz!
Najpopularniejsze gry na przeglądarkę

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze poradniki, dotyczące popularnych gier. Sprawdź już teraz i poznaj fenomenalne tytuły, które zajmą Ci długie jesienne wieczory. Gwarantujemy, że z nami nie będziesz się nudzić. Niezależnie, czy uwielbiasz świat fantasy, czy wolisz gry, które rozgrywają się w czasie drugiej wojny światowej. U nas znajdziesz to, czego oczekujesz!

Gracze na forum pytają: Jakie są gry farmerskie?

Marzysz o hodowli marchewki? Zobacz najlepsze gry! Farma to wspaniała zabawa, dołącz do niej już teraz i załóż własną uprawę czerwonej porzeczki. Gry Farma to jedne z najbardziej lubianych gier, nie tylko wśród dzieci, bo nawet dorośli lubią czasem pobawić się w farmera. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym gatunkiem gier, ale jeszcze nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź nasze propozycje!

Pisząc o grach farmerskich ciężko nie wspomnieć o Wiejskim Życiu. To prawdziwa klasyka gatunku! W czasie gry oprócz rozwoju pola dbasz również o hodowle zwierząt oraz produkcje wyrobów takich jak sery, dżemy, czy inne powidła. Z czasem możesz rozwijać swoje pole i kupować nowe działki. Im będziesz lepszym gospodarzem, tym rozsądniej będziesz gospodarował zasobami, a dzięki temu Twoje plony będą bogatsze. Koniecznie musisz się zapoznać z tą grą. Doskonała oprawa wizualna i ciekawa rozgrywka to powody, dlaczego Wiejskie Życie zyskało fanów na całym świecie.
Kolejną grą godną polecenia jest My Little Farmies. To szczególna gra, ponieważ jej świat jest umieszczony w czasach średniowiecza. To wprowadza niepowtarzalny klimat. Dlaczego? Uprawa roślin kilkaset lat temu mocno się różniła, obecnie wykorzystuje się głównie maszyny, jednak wtedy kluczowa była praca ludzkich rąk. My Little Farmies podobnie jak inne gry farma opierają się na rozbudowie pola i poszerzaniu coraz bardziej swojej uprawy. Piękna grafika, niesamowita rozgrywka i ciekawa fabuła – koniecznie musisz w nią zagrać!

Mirek.Pszenica [Android]

 
Masz już swoją farmę?

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Android Games
Projekt wdrożony przez Mateusza Kozłowskiego

Android Games Gry na Przeglądarkę