Android Games 

Portal Android Games, czyli miejsce stworzone dla graczy.
U nas znajdziesz setki poradników do najpopularniejszych gier!

Facebook  Wpadnij na nasz fanpage!

Rzuć okiem!
Gry na przeglądarkę!

 

Poradnik do gry Klondike!

Każdy początkujący poszukiwacz złota koniecznie musi go sprawdzić! Jeśli chcesz szybko nauczyć się mechanik gry, dzięki którym Twoja rozgrywka będzie na wyższym poziomie, to idealnie trafiłeś. Rzuć okiem!

 

Zobacz nasze propozycje gier farmerskich!

Gry farmerskie mają wielu fanów! Zarówno młodzież, jak i dorośli lubią zarządzać swoją małą farmą. Rozpocznij swoją przygodę z uprawą buraka cukrowego! Nie wiesz, od jakiej gry zacząć? Sprawdź nasz poradnik, najciekawsze gry farmerskie na wyciągnięcie ręki!
Szukasz fajnych gier na telefon?

Każdego dnia spędzamy masę czasu, czekając w kolejkach, czy na przystanku czekając na autobus. Spraw, żeby czas leciał szybciej! Zobacz najbardziej wciągające gry na telefon, które zajmą Cię długie godziny. Niezależnie, czy szukasz gier strategicznych, czy akcji. Na stronie Android Games znajdziesz najlepsze gry!

Gry akcji na komórkę 79%

Gry na system Android 31%

Gry online o czołgach 87%

 

Pytania od użytkowników: Jakie znacie gry przeglądarkowe?

Jeśli szukasz gier przeglądarkowych, które wciągną Cię na długie godziny, to doskonale trafiłeś! Zobacz nasze propozycje, które nie pozwolą Ci się nudzić. Możesz w nie grać, gdziekolwiek zapragniesz, ponieważ nie musisz ich instalować. Załóż swoją farmę wieczorem w domu, a później rzuć okiem, czy marchewki wyrosły w czasie przerwy w szkole!

Nasze niewielkie zestawienie otwiera gra Total Battle, która reprezentuje gatunek strategii czasu rzeczywistego. W grze budujesz swoją osadę i rozwijasz armię. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób będzie wyglądać. Kto będzie walczyć u Twojego boku? Ludzie? Potwory? Zadecyduj, ale pamiętaj, że to będzie miało niemały wpływ na rozgrywkę! Walcz z innymi graczami, ale również odpieraj ich ataki. Niesamowity świat gry czeka, aż do niego dołączysz!
Jeśli mówimy o grach na przeglądarkę, nie można zapomnieć o Wiejskim Życiu. Jeśli zawsze marzyłeś o hodowli zwierząt, czy założeniu uprawy pszenicy, to wybór dla Ciebie! Już teraz możesz się poczuć jak prawdziwy rolnik zarządzający potężnym gospodarstwem. Niesamowicie ważne, jest odpowiednie zarządzanie przestrzenią, dlatego rozważnie stawiaj budynki i planuj rozmieszczenie grządek.

Wybór gier na przeglądarkę jest ogromny, dlatego śmiało szukaj gry idealnej dla siebie! Przeglądaj różne gatunki i znajdź swój ulubiony! Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić, czekając na autobus, czy długim zimowym wieczorem.

Chcesz napisać o swojej ulubionej grze? Napisz do nas!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Android Games
Projekt wdrożony przez Mateusza Kozłowskiego

Android Games Gry na Przeglądarkę