Android Games 

Portal Android Games, poradniki do najlepszych gier w sieci!
Setki poradników w jednym miejscu

Facebook  Sprawdź nowości na naszym Fanpage'u

Sprawdź to!
Klondike

 

Szukasz fajnych gier przeglądarkowych?

Jeśli odpowiedź brzmi tak – to doskonale trafiłeś! U nas znajdziesz poradniki do ponad tysiąca gier na przeglądarkę. Sprawdź już teraz, jak zdobyć więcej kwarcu w Klondike, czy jak rozwijać swoją farmę w Wiejskim życiu. Przygotowaliśmy dla was artykuły, które są proste i przejrzyste. Gwarantujemy Ci, że poznasz wiele przydatnych rad, które przeniosą Twoją rozgrywkę na kompletnie inny poziom! Rzuć okiem już teraz i sprawdź najnowsze poradniki!

 

Gry na telefon – nasze propozycje!

Szukasz ciekawych gier, w które zagrasz, czekając w kolejce lub na przystanku? Może oczekujesz, że rozgrywka wciągnie Cię na długie godziny i nie będziesz mógł się oderwać, od telefonu? Niezależnie, czego oczekujesz, znajdziesz propozycje gier, które spełnią Twoje oczekiwania. Sprawdź już teraz! Zainstaluj grę na swoim telefonie i przekonaj się, że doskonale znamy się na grach na urządzenia mobilne.

Jakie są gry farmerskie?

Szukasz małego zjadacza czasu? Gry farmerskie są dla Ciebie stworzone! Zainstaluj je już teraz i zadbaj o uprawę marchewek. Czekanie na przystanku nie musi być nudne! Weź telefon do ręki i włącz ulubioną grę. Wciągniesz się tak, że nie zauważysz, że Twój autobus odjechał, ale gwarantujemy, chętnie poczekasz na następny. Zobacz nasze propozycje i wybierz grę dla siebie!

 

Gry na Androida 79%

Gry na konsole 31%

Gry na przeglądarkę 87%

 

Czytelnicy pytają: Klondike jak zdobyć energie?

Każdy początkujący poszukiwacz złota zadaje sobie to pytanie. W Klondike energia jest niezbędna do wykonania każdej akcji, bez niej nie ma szans, żeby podjąć jakiekolwiek działanie. Już na początkowym stadium gry spotkasz się z brakiem energii, jak sobie z tym poradzić?

Sposobów na zdobycie energii jest wiele, dlatego krótko, o każdym opowiemy. Pierwszy i najprostszy to po prostu czekanie. Mówi się, że cierpliwość to klucz do sukcesu. Co trzy minuty zyskujesz punkt energii. Maksymalna liczba energii na poziomie trzydziestym drugim wynosi sześćdziesiąt punktów. Z tego wynika, że jeśli chcesz odzyskać całą energię, będziesz musiał odczekać, aż trzy godziny. Kto ma tyle czasu? Raczej niewiele osób, dlatego zobacz inne rozwiązania!

Energię możesz zdobyć, zjadając pokarm lub wykonując zadania. Przechodząc na kolejne etapy gry, również odzyskujesz energię. Innym sposobem jest otwieranie skrytek ze skarbami. Szybkie rady! Jeśli chcesz zrobić zapas energii, nie rozbijaj kamieni czy drzew do końca, tylko pozostaw jedno uderzenie. W momencie, kiedy będziesz potrzebować energii, będziesz mógł je wykorzystać. Pamiętaj, że proste zadania, za które jest bonus energetyczny najlepiej zostawić, na moment, gdy będziesz chciał tę energię wykorzystać.

GAMER_1988 [Android]

Masz swoje propozycje gier? Napisz do nas!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Android Games
Projekt wdrożony przez Mateusza Kozłowskiego

Android Games Gry na Przeglądarkę